First Call Timing - Contractor License                         3/25/2018 - 8:57 AM
                            Track Lab 2018 - 3/24/2018                             
                            New Manchester High School                             
 
Event 289  1600 Sprint Medley 13-14 Division Boys
================================================================================   
    Team                                                 Seed     Finals  Points   
================================================================================   
Section  1                                                                         
  1 Boys and Girls Track Club  'A'                               4:17.60    8      
  2 AtL ZooM Athletics  'B'                                      4:23.52    6      
     1) Anderson, Austin 05             2) Anderson, Ayden 05                      
     3) Boswell, Jordan 04              4) Beard, Kaden 05                         
  3 Parkview Express Track Club  'A'                             4:43.56    4      
     1) Sy Savane, Abdoul 05            2) Holcomb, Jack 05                        
     3) Oliver, Klark 04                4) Burdian, Lucas 04                       
  4 McNair Astros  'A'                                           5:03.88    3      
     1) Myers, Bradlin 04               2) Dudley, Darrin 04                       
     3) Hill, Dayvon 04                 4) Williams, Jamil 04                      
  5 Fairburn Fire  'A'                                           5:09.30    2      
     1) Prather, Antonio 05             2) Mason, Bradley 05                       
     3) Sharp, Kamarion 05              4) Richardson, Kenneth 04                  
Section  2                                                                         
  1 AtL ZooM Athletics  'A'                                      4:07.62   10      
     1) Brown, Brandon 05               2) Bond, Isaiah 04                         
     3) Holiday, Jude 05                4) Robbins, Kenneth 05                     
     5) Pugh, Kody 04                   6)                                         
  2 Fayette Bolts  'A'                                           4:43.17    5      
     1) Moss, Brandon 04                2) Wright-Goss, Christopher 04             
     3) Costen, London 05               4) Mumford, Micah 05                       
     5) Mims, Isaac 05                  6) Moss, Phoenix 05                        
  3 Jackrabbit Track  'B'                                        5:21.49    1      
     1) Wade, Caden 05                  2) Smiley, Carlos 04                       
     3) Lawler, DeMarko 05              4) McKinzie, Jeremiah 05                   
     5) Akintayo, Caleb 04              6)                                         
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals                                                                             
  1 AtL ZooM Athletics  'A'                                      4:07.62   2  10   
     1) Brown, Brandon 05               2) Bond, Isaiah 04                         
     3) Holiday, Jude 05                4) Robbins, Kenneth 05                     
     5) Pugh, Kody 04                   6)                                         
  2 Boys and Girls Track Club  'A'                               4:17.60   1   8   
  3 AtL ZooM Athletics  'B'                                      4:23.52   1   6   
     1) Anderson, Austin 05             2) Anderson, Ayden 05                      
     3) Boswell, Jordan 04              4) Beard, Kaden 05                         
  4 Fayette Bolts  'A'                                           4:43.17   2   5   
     1) Moss, Brandon 04                2) Wright-Goss, Christopher 04             
     3) Costen, London 05               4) Mumford, Micah 05                       
     5) Mims, Isaac 05                  6) Moss, Phoenix 05                        
  5 Parkview Express Track Club  'A'                             4:43.56   1   4   
     1) Sy Savane, Abdoul 05            2) Holcomb, Jack 05                        
     3) Oliver, Klark 04                4) Burdian, Lucas 04                       
  6 McNair Astros  'A'                                           5:03.88   1   3   
     1) Myers, Bradlin 04               2) Dudley, Darrin 04                       
     3) Hill, Dayvon 04                 4) Williams, Jamil 04                      
  7 Fairburn Fire  'A'                                           5:09.30   1   2   
     1) Prather, Antonio 05             2) Mason, Bradley 05                       
     3) Sharp, Kamarion 05              4) Richardson, Kenneth 04                  
  8 Jackrabbit Track  'B'                                        5:21.49   2   1   
     1) Wade, Caden 05                  2) Smiley, Carlos 04                       
     3) Lawler, DeMarko 05              4) McKinzie, Jeremiah 05                   
     5) Akintayo, Caleb 04              6)                                         
===================================================================================
                 Men - 13-14 Division - Team Rankings - 14 Events Scored           
===================================================================================
    1) AtL ZooM Athletics          87        2) Boys and Girls Track Club  73      
    3) Iron City Speed             43        3) Fayette Bolts              43      
    3) McNair Astros               43        6) Jackrabbit Track           21      
    7) Atlanta Track Club          18        7) Carroll County Recreation  18      
    9) West Georgia Jets           16       10) Legacy Athletic Track Clu  10      
   10) Dynamic Speed Elite Track   10       12) Intensity Athletics         5      
   12) Atomic Agility               5       14) Parkview Express Track Cl   4      
   15) Fairburn Fire                3       15) NEW ERA TRACK CLUB          3      
   17) Hiram Track Club             2