First Call Timing - Contractor License                         3/25/2018 - 8:54 AM
                            Track Lab 2018 - 3/24/2018                             
                            New Manchester High School                             
 
Event 59  800 Meter Run 9-10 Division Girls
================================================================================   
  Lab Record: R 2:35.73  5/7/2016    Kenyah Conner, Drive Phase,                   
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points   
================================================================================   
Section  1                                                                         
  1 Ripperdan, Nicole         08 Fayette Bolts                   3:09.02    6      
  2 Brown, Mariyah            09 West Georgia Jets               3:16.60    5      
  3 Ripperdan, Amelia         09 Fayette Bolts                   3:26.56    2      
  4 Stots, Nia                08 Sapphire TC                     3:28.48    1      
  5 Palmer, Wren              08 Iron City Speed                 3:38.83           
  6 Roenigk, Marian           08 Carroll Coun                    4:08.70           
  7 Lawler, Serenity          08 Jackrabbit Track     4:09.00    4:22.03           
Section  2                                                                         
  1 James, Alaiya             08 AtL ZooM Athletics   2:35.00    2:50.68   10      
  2 Richardson, Alivia        08 AtL ZooM Athletics   3:00.00    3:01.61    8      
  3 Maney, Natalie            09 West Georgia Jets    3:16.00    3:17.19    4      
  4 McCalpine-Ingram, Zuri    09 West Georgia Jets    3:34.00    3:21.06    3      
  5 Reynolds, Samaiya         08 Sapphire TC          3:20.00    3:43.00           
===================================================================================
  Lab Record: R 2:35.73  5/7/2016    Kenyah Conner, Drive Phase,                   
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals                                                                             
  1 James, Alaiya             08 AtL ZooM Athletics   2:35.00    2:50.68   2  10   
  2 Richardson, Alivia        08 AtL ZooM Athletics   3:00.00    3:01.61   2   8   
  3 Ripperdan, Nicole         08 Fayette Bolts                   3:09.02   1   6   
  4 Brown, Mariyah            09 West Georgia Jets               3:16.60   1   5   
  5 Maney, Natalie            09 West Georgia Jets    3:16.00    3:17.19   2   4   
  6 McCalpine-Ingram, Zuri    09 West Georgia Jets    3:34.00    3:21.06   2   3   
  7 Ripperdan, Amelia         09 Fayette Bolts                   3:26.56   1   2   
  8 Stots, Nia                08 Sapphire TC                     3:28.48   1   1   
  9 Palmer, Wren              08 Iron City Speed                 3:38.83   1       
 10 Reynolds, Samaiya         08 Sapphire TC          3:20.00    3:43.00   2       
 11 Roenigk, Marian           08 Carroll Coun                    4:08.70   1       
 12 Lawler, Serenity          08 Jackrabbit Track     4:09.00    4:22.03   1       
===================================================================================
                Women - 9-10 Division - Team Rankings - 12 Events Scored           
===================================================================================
    1) Jackrabbit Track            78        2) Fayette Bolts              48      
    3) West Georgia Jets           40        4) AtL ZooM Athletics         36      
    5) Sapphire TC                 33        6) Fairburn Fire              29      
    7) Iron City Speed             19        7) PTC Flash                  19      
    9) Blue Lightning Track Club   14       10) ATL SPARTANS               13      
   11) Atomic Agility               8       12) Parkview Express Track Cl   6      
   13) Lightning Spikes Track Clu   3       13) Carroll County Recreation   3